wtorek, 07 czerwca 2011
Kabareciarnia transferred.

Powiem krótko - Kabareciarnia powstaje z popiołów, ale już jako portal ;) zapraszam!

 

 

wtorek, 15 lutego 2011
Warszawa zapłonie! cz.2

No a dzisiaj bez rozpiski, tylko same materiały z piątku ;>

 

Zdjęcia

Wandzia (film na DailyMotion)

 

 

 

piątek, 11 lutego 2011
Warszawa zapłonie!

Ach, dziś piękny dzień :) Otóż udało mi się być na Kabarecie Neo-Nówka w DK Świt w Warszawie, który to kabaret przyjechał ze swoim programem 'seks, alkohol i książki'. Oczywiście Romek na początku tłumaczył o co biega z nazwą :D Pan Adam już na początku zrobił furorę w Warszawie, szczególnie jak zdjął marynarkę, krawacik, przycepił go do mikrofonów i przeszedł pod nim :DD W pierwszym skeczu zaś Michałowi... odkleiły się wąsy. Co wywołało śmiech Radka :D którego jak się okazało gonili geje... i dogonili. Wandzia furora również, tak samo siatkarki :D tu kolejny ubaw, bo Radek jak miał się przesunąć to z 5 minut szedł w miejscu zanim Romek sobie o nim przypomniał :D a jak kazał mu wrócić to to samo ale przy końcu sceny. 'No i co teraz' 'AUT!'. Ale wróćmy do hitu wieczoru - 'Nieba'. Oczywiście zanim chłopaki wyszli na bis to prawie cała sala równo klaskała przed dobre 5 minut :D Owacje zaczęły się, gdy na scenę wyszedł Bogu. Tak naprawdę ta wersja z pierwotną chyba wspólne miała tylko postacie i niektóre teksty :D Bo po 'otrzymaniu' zimówek do żuka Romek z Michałem totalnie olewając Radka zaczęli mówić o... rotacji koła :D Pomijając, że potem Radek powiedział, że jest 'na Odrowąża', a go Romek poprawia, że to na Wysockiego są XD' ale to wszystko mam na kilku filmikach, które postaram się wrzucić jutro na bloga. Tak samo na jutro obiecuję wszystkie foty, ta dzisiejsza to takie demo :) Ogólnie baaaardzo polecam NN live, po połowie występu już miałam chrypkę. No i skeloza nie boli, zapomniałam długopisu do autografów (pal licho zeszycik, podpisaliby sie na bilecie ;>). Ale co się odwlecze to nie uciecze.

 

piątek, 28 stycznia 2011
Ja czarny, pan czarny to dzwonię.

hm, trochę dziwnie, że o KSM jeszcze nic nie było :D czas naprawić ten karygodny błąd!

 

Skład:

  • Karol Golonka alias Golon (ur. 2 listopada 1981 roku w Kielcach) – założyciel, autor tekstów kabaretu, absolwent Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach, magister nauk politycznych. Od roku 2006scenarzysta telewizyjnych programów rozrywkowych, reżyser felietonów telewizyjnych (Duże dzieci, Podróże z żartem, Mój pierwszy raz).Od września 2010 roku, wspólnie z Marcinem Szczurkiewiczem, prowadzi na antenie TVP2 teleturniej Kabaretożercy, żonaty, syn Maksymilian.
  • Jarosław Sadza alias Jarek (ur. 23 kwietnia 1982 roku w Kielcach) – absolwent Politechniki Świętokrzyskiej, z wykształcenia magister inżynier zarządzania i inżynierii produkcji. Wcześniej związany z kieleckim kabaretem Im'potencjał. W programie Kabaretożercy jako reporter o pseudonimie Kłaku prowadzi kontrowersyjne wywiady z polskimi celebrytami.
  • Marcin Szczurkiewicz alias Łajza (ur. 28 lipca 1981 roku w Kielcach) – założyciel kabaretu, absolwent Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach oraz Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu. Magister filologii angielskiej. Od roku 2006 scenarzysta telewizyjnych programów rozrywkowych, reżyser felietonów telewizyjnych (Duże dzieci, Podróże z żartem, Mój pierwszy raz). Od września 2010 roku, wspólnie z Karolem Golonką, prowadzi na antenie TVP2 teleturniej Kabaretożercy. Żonaty, syn Stanisław.
  • Michał Tercz alias Michu (ur. 10 lipca 1981 roku w Kielcach) – absolwent filologii angielskiej.

 

Chłopaki obecnie nagrali i wydali 1 dvd - Liga Kabaretowa - Kabaret Skeczów Męczących. 12 lutego nagrane zostanie dvd 'Śmiechosteron' oraz walentynkowy program :) Jeden na koncie już mają :D

 

No i skecze :D

 

DM:

Biuro Matrymonialne

Kolizja

Ordynator

Zombii

 

TVP2:

Hymn Euro 2012

Kocham Cię Polsko (KKD)

Piosenka Cygańska

Trwam Telegra (Koszalin)

Wesele

Wieczór Kawalerski

 

YT:

 

Moje nagrania :D

 


sobota, 15 stycznia 2011
Ahoj z tym!

Dziś postanowiłam wrzucić coś o Neonach. Dlaczego o nich? Bo szczęśliwie za miesiąc, 11 lutego idę na ich występ. I wręcz sie mogę się doczekać ^^

 

Skład:

  • Roman Żurek (założyciel i autor tekstów)
  • Michał Gawliński (od 2001 roku)
  • Radosław Bielecki (od 2008 roku)

 

Jednym z ich najpopularniejszych skeczy jest słynne 'Niebo', albo zwany inaczej 'Polacy w niebie'. Kto nie zna tego, albo 'Księdza i kościelnego' ;) Oto 'próbka' ich możliwości (niektóre skecze mogą być w starym składzie, kiedy zamiast Radka Bieleckiego występował z NN Michał Paszczyk. Jednakże Michał przeszedł do Paranienormalnych, a jego miejsce zajął właśnie Radek ^^

 

Oczywiście można kupić DVD chłopaków. Jak dotąd wydane mają 2, 3 w drodze. Na stronie sklep.kabarety.pl można kupić je osobno lub w pakiecie (co wychodzi wiadomo taniej). Poniżej linki do wersji pojedynczych (kliknij w obrazek), zaś NN 2x DVD jest tu.

 

TVP:

Bociany (Hit Lata)

Dobrawa

Kandydatka na sekretarkę (Wandzia)

Ksiądz i kościelny

Niemieckie siatkarki

Rada pedagogiczna

Uliczna sonda historyczna

Że czyli śpiewający przegląd prasy

 

Dailymotion:

Bądź tu ze mną

Teleekspres

 

 

YT:

 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 6